אודותינו

ynet הוא אתר החדשות והתכנים המוביל בישראל. מאז עלייתו לאוויר, ב-6 ביוני 2000, כבש האתר מקום של כבוד בציבוריות הישראלית בכלל ובשדה התקשורת בפרט, והפך לגורם משפיע על סדר היום.

ynet מביא לגולש מידע עדכני ומעניין ברוב תחומי הידע והפעילות האנושית, ומכסה את מרבית תחומי התוכן שממקדים עניין ציבורי: מחדשות, כלכלה וספורט ועד לתרבות, בידור ורכילות; מסביבה, העולם היהודי ועולם האינטרנט והטכנולוגיה, ועד לתחומי התיירות, הבריאות, הרכב והאוכל.

בנוסף, מתפעל ynet מערך קהילות גדול ובו מאות פורומים במיגוון עצום של נושאים, כולל פורומים רפואיים בניהול רופאים מהמובילים בתחומם.

ynet מקיים אנציקלופדיה מקוונת גדולה ועדכנית (בתשלום) הכוללת עשרות-אלפי ערכים.

האתר מחזיק, בנוסף לערוצי התוכן בעברית, אתר חדשות בשפה האנגלית - ynetnews , ומפעיל גם באתרים מסחריים לשירותי תיירות ( ytours המופעל ומנוהל ע"י הדקה התשעים בע"מ).

ynet שייך לקבוצת "ידיעות אחרונות", אך הוא גוף עצמאי ללא כל זיקה מערכתית ותוכנית לעיתון שבבעלות הקבוצה, ומקיים פעילות עיתונאית נפרדת. מערכת ynet - על מאות כתביה, עורכיה, צלמיה ומעצביה - מפיקה מדי יום מאות ידיעות חדשותיות, כתבות וידאו, כתבות מגזיניות ומדריכים במגוון רחב של תחומים.

מערכת החדשות של ynet, המספקת ידיעות מעודכנות על הנעשה בישראל ובעולם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, הפכה למעין "סוכנות הידיעות של מדינת ישראל" - והיא בעלת השפעה ניכרת על סדר היום הציבורי.

האתר פועל על-פי עקרונות יסוד אתיים ומקצועיים: מהימנות עיתונאית ותכנית ראשונה במעלה, אמינות ואיכות, איזון והיעדר כל משוא פנים פוליטי או אידיאולוגי, וכמובן - מהירות. אלה, בצד הטמעה של מרכיבים אינטראקטיביים מעולם האינטרנט, הפכו את ynet לאתר מספר 1 בישראל.